All Lend EE127 Logs

Page 1 of 1 1

Groundspeak Premium Member TBin played Lend EE127 on 10/30/2017

Rating: 5 stars

Cardridge completed :) Aega läks 2 tundi. Aitäh, wherigo'd on lahedad :) Played 30.10 esimestel minutitel, leitud 31.10 18:00

Wherigoga läks suhteliselt kiiresti ja lihtsalt, lahendasin kohe peale avaldamist. Väga lahe mõistatus. Pisut nagu reverse wherigo, aga nagu ei ole ka. Raskusastet tooks ma veel terve ühe palli jagu alla. Aga samas - tabeli jaoks oleks ta võinud 4,5 edasi olla. Tahaks aga loota, et minust kui wherigo tarbijast kunagi ka nende looja saab. Plaanid on vähemalt esimese ja lihtsama jaoks olemas :)

Täna oli plaan midagi otsida ja õnneks tuli meelde, et ka see aare jääb planeeritavast piirkonnast mitte väga kaugele - seega, logima! Oh, oli see vast koht! Oleks valges näha tahtnud. Kui ma sinna pimedas oleks üksi läinud, siis oleks mul üsna kõhe seal olnud. Õnneks aga oli julgestus kaasas ja nii sai leid lihtsalt kirja. Tagasitee valisime hoopis parema kui saabumistee - nagu ikka. Aitäh!

[Log Edited by TBin on 10/31/2017 12:24:00 PM]

[permalink]

Groundspeak Premium Member morgot played Lend EE127 on 10/28/2017

Rating: 4 stars

Esimene kokkupuude sellist tüüpi asjaga.

[permalink]


Page 1 of 1 1